Дачний сезон 2021 в СТ «Золотий Ренет»

      Весна ‒ це завжди оновлення та розквіт. З початком весни садівник починає дбати про свою ділянку ‒ кожне деревце, кущик отримують свою  порцію уваги та турботи.

     Для керівництва нашого СТ весна  2021 року не тільки пора буденних справ з налагодження  поливної системи, прибирання сміття, моніторингу  боржників  з оплат членських внесків та ін.

     Весна 2021 ‒ це потужний старт розвитку «Золотого Ренета». Протягом квітня 2021 року було  відвантажено  понад 500 тон  шлаку для відновлення  доріг. До робіт залучаються як самі  садівники, так і важка техніка.

      Тривають роботи  з монтажу системи відео надзору (1, 6, 4 квартали), встановлено 11 камер, на черзі   інші квартали.

  Протягом лютого 2021 року закінчена модернізація верхньої «перемички», виконана заміна  аварійних опор, дротів, що дасть змогу зменшить загальні втрати електроенергії та  розподілити  навантаження на мережу в період пікового споживання електроенергії.

    Всі ці масштабні роботи у нашому товаристві стали можливими завдяки  підтримці більшістю  садівників  плану розвитку  та затвердженню  членских внесків  у розмірі 250грн на місяць,  ще влітку 2020року.  Своєчасна сплата внесків прискорює  зміни на краще.

    Загальними стараннями  територія  нашого садівничого товариства неупинно змінюється:  дороги,  освітлення, чисті  узбіччя, очищення  озера та дбайливо  прибрані  ділянки  — приваблюють  нових власників в  «Золотий Ренет». Пройшовши вулицями помітно, як в СТ вирує життя: облаштовуються колись занедбані ділянки, лунає дитячий сміх, вечорами  прогулюються пари,  а  на озері оселилась качина сім’я.

енореноизображение_viber_2021-04-23_11-25-41укнрр1212в1111111

в2в3

Share
Запись опубликована в рубрике Новости. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>